Veľmi pekne ďakujeme spoločnosti TZMO Slovakia s.r.o. za sponzoring vo forme vecných darov (1ks skartovačka, 2ks fén, 2ks tlakomer, 1ks holiaci strojček).

Dary a sponzoring

 

Vďaka štedrosti príbuzných našich prijímateľov sociálnych služieb a sponzorom sme v roku 2022 nakúpili potrebné vybavenie a ochranné prostriedky do nášho zariadenia. Každé euro využívame čo najefektívnejšie, snažíme sa vytvoriť čo najbezpečnejšie a najpríjemnejšie prostredie pre ich pobyt u nás.


Ď A K U J E M E !

 

EVAKUAČNÉ PODLOŽKY PRE IMOBILNÝCH KLIENTOV pre rýchlu a bezpečnú evakuáciu pacientov v prípade požiaru alebo iného nebezpečenstva. Umiestňuje sa medzi lôžko a matrac, ku ktorému je pripevnená pomocou elastických popruhov v rohoch podložky. Evakuačná podložka je vyrobená z nehorľavého
a veľmi odolného materiálu. Vďaka tomuto záchrannému systému je možné prevádzať evakuáciu vo veľmi stiesnených priestoroch aj po schodoch.

 

 


NOČNÉ STOLÍKY s ľahkou manipuláciou pomocou koliesok. Majú veľmi praktické využitie, keďže ich úložný priestor pozostáva zo šuflíka a skrinky. Navyše stolíky obsahujú jedálenskú dosku, ktorá sa dá pomocou príslušnej poistky jednoducho vyklopiť a sklopiť

 

 

BEZPEČNOSTNÉ MADLÁ na každom poschodí sú dôležité pre našich prijímateľov pri podpore chôdze.


RÁDIOPRIJÍMAČ S CD Sencor SPT 1600, pretože muzikoterapia je dennou súčasťou života našich prijímateľov.